Marka CIR założona została w 1967 r., a w roku 1993 została włączona do GRUPPO ROMANI wraz z CERCOM, SERENISSIMA i CERASARDA. To typowa marka nurtu Made in Italy co oznacza proces ponownej oceny włoskiej produkcji przemysłowej z towarzyszącą gwarancją doskonałej jakości, która stanowi rdzeń każdego produktu CIR.

CIR oferuje rozwiązania z gresu glazurowanego o wysokim wpływie dekoracyjnym na rynek mieszkaniowy. Charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i specjalizuje w szerokiej gamie małych płytek o wymiarach 10×10 cm.

Oferta jest skierowana do młodej i dynamicznej klienteli, oferując jakość popartą wzornictwem i doskonałymi parametrami technicznymi. Ciągła aktualizacja stylistyczna oraz badania kolorów, powierzchni i faktur, doskonale odpowiadają na docelowe potrzeby klientów.

Cir zawsze wiedziała, jak rozwijać swoją historię, od korzeni głęboko zatopionych w kulturze ceramiki do najbardziej zaawansowanych technologicznych innowacji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia świadomości produktów ceramicznych.

Marka: CIR

(138)