ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

41zero42 – kolekcja SOLO

Kolekcja Solo od marki 41zero42 jest wyjątkowa, ponieważ imituje kamienie pochodzące z regionów Angoli. Ich oryginalny styl zachwyci każdego, kto poszukuje niecodziennych, eleganckich oraz unikatowych rozwiązań do swoich wnętrz. Płytki zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Płytki Solo są wręcz stworzone do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych. Uda się z ich pomocą stworzyć wnętrze pełne klasy, jak i elegancji. Zastosowana neutralna kolorystyka robi całą „robotę”. Wykorzystano tu przede wszystkim białe, czarne i szare odcienie. Gwarantuje to bezproblemowe wkomponowanie powierzchni ścian i podłóg do zaplanowanej aranżacji i elementów wyposażenia. Płytki z kolekcji Solo wyróżniają się także nietypową grą cieni, co sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe. O każdej porze dnia wyglądają inaczej. Szybko się nie znudzą. Każdego dnia odkryjesz na powierzchni coś innego, niepowtarzalnego. Innowacyjne zasady produkcji, nietuzinkowa stylistyka oraz neutralne barwy sprawiają, że są to płytki, które koniecznie muszą znaleźć się w Twoim eleganckim, klasycznym, jak i nowoczesnym domu.

Płytki dostępne są w rozmiarach 40×80 cm, 80×80 cm, 60×120 cm oraz 5×80 cm. Proste i klasyczne kompozycje kolorystyczne dopełniane są przez matową powierzchnię. To sprawia, że udaje się uzyskać naturalny efekt zarówno na podłogach, jak i ścianach.

Zobacz też

Nasz sklep online

Zapraszam do zakupów

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?