Płytki Warszawa

Mozaiki szklane Paradyż – wyjątkowy sposób na aranżację przestrzeni

Płytki Paradyż są popularne już w ponad 40 krajach na całym świecie. Marka działa od 1989 roku dostarczając stale coraz to nowe rozwiązania, które produkowane są w pięciu zakładach rozmieszczony po całej Polsce. Główny zakład produkcyjny Grupy znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy trasie S8. Co wyróżnią markę Paradyż? Przede wszystkim zdolność do inspirowania i wyciągania wszystkiego co najlepsze z aktualnych trendów.

Szkło od dawna jest motywem przewodnim aranżacji wielu wnętrz, w szczególności łazienek oraz przestrzeni kuchennych. Nie bez powodu uniwersalne mozaiki szklane stały się częścią wyjątkowych kolekcji Paradyż. Marka proponuje je w wielu wariantach kolorystycznych m.in. bezbarwnym, brokatowym, karmazynowym, bordowym, beżowym, złotym, koralowym, szarym. Do wyboru są kostki o wielkości 2,3×2,3 cm oraz 4,8×4,8 cm sprzedawane na plastrach o wymiarach 298×29,8 cm .

Szklane mozaiki są ciekawym akcentem dekoracyjnym, który na pewno urozmaici wnętrze łazienki czy kuchni urządzanych w dowolnym stylu.

Nasz sklep online

Zapraszamy do zakupów
Przejdź do sklepu