ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

41zero42 – kolekcja Gap

Delikatna faktura płytek z kolekcji Gap firmy 41ZERO42 umożliwia niesamowitą grę świateł we wnętrzach. To zawsze pożądany efekt, który robi wrażenie, przyciąga uwagę i buduje atrakcyjność wnętrza. Jest to zasługą satynowej powierzchni, od której światło odbija się w tak wyjątkowy sposób. Kolekcja Gap pod wieloma względami jest atrakcyjna, a to za sprawą minimalistycznego wzornictwa i stonowanej kolorystyki. Opiera się na kolorach takich, jak biały, szary, czarny. Ma uniwersalne przeznaczenie, dlatego można zastosować płytki w dowolnym pomieszczeniu, gdzie uznasz to za stosowne.

Płytki 41zero42 z kolekcji Gap dostępne są w formacie 11,5×23 cm. Taki rozmiar sprawia, że część osób utożsamia je z dachówkami. Płytki świetnie sprawdzają się zarówno na ścianach, jak i podłogach. Wypełnią przestrzeń w niebanalny sposób, a dzięki matowemu wykończeniu są szykowane i pełne klasy. W Twoim domu zagości elegancja w minimalistycznym wydaniu. Jeżeli taki efekt chcesz uzyskać, płytki Gap są dla Ciebie!

Co jeszcze można powiedzieć o kolekcji Gap? Jest naturalna, bezprecedensowa. Pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz. Bez problemów wkomponujesz ją do większości wnętrz, ponieważ jest dostępna w neutralnych kolorach.

Zobacz też

Nasz sklep online

Zapraszam do zakupów

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?