ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, dla których płytki ceramiczne są idealnym elementem aranżującym praktycznie każde wnętrze zarówno w domu, apartamencie, jak i w mieszkaniu. Piękne wnętrza, które powstają z pomocą oferowanych przez nas płytek zachwycą każdego i sprawią, że na długo pomieszczenie zapadnie w pamięci. Na rynku jesteśmy obecnie od ponad 20 lat. Co jest mocną stroną naszej działalności? Przede wszystkim to, że prowadzimy rodzinną firmę. Płytki, jak i tematy z nimi związane są zarówno naszą pracą, jak i pasją.

Zajmujemy się zarówno importem, jak i sprzedażą ekskluzywnych włoskich, hiszpańskich oraz polskich płytek ceramicznych. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz także prawdziwe perełki, których jesteśmy jedynymi sprzedawcami na polskim rynku.

Stale rozwijamy naszą ofertę, chętnie uczestniczymy w prestiżowych branżowych wydarzeniach organizowanych w Polsce, jak i w innych europejskich krajach.

Podejmujemy współprace z klientami indywidualnymi, ale wspieramy także naszą działalnością inwestycje tworzone przez dużych deweloperów, chcących wykończyć wnętrza wyjątkowymi, ekskluzywnymi materiałami. Dostarczamy najlepsze płytki ceramiczne firmom wykonawczym współpracującym z wymagającymi klientami. Z naszych produktów mogą skorzystać również architekci oraz projektanci wnętrz.

Nasz sklep online

Zapraszam do zakupów

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?