Płytki Warszawa

Panaria Ceramica Nuance – piękna i gustowna kolekcja dla fanów klasyki

Panaria Ceramica to firma, która powstała w 1974 roku w Finale Emilia we Włoszech. Jest jednym z najsłynniejszych producentów płytek ceramicznych oraz gresu. W kolekcjach przeważają formaty 300×100 mm oraz grubość 3-3,5 mm.

Każdy fan klasyki powinien zainteresować się kolekcją płytek firmy Panaria Ceramica, jaką jest Nuance. Stanowi znakomite rozwiązanie do większości nowoczesnych wnętrz, dzięki stonowanym wzorom i kolorom do wyboru. Płytki Nuance charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania, a także na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Żadne uszkodzenia nie są im straszne, dlatego korzystanie z nich przez lata będzie jak najbardziej możliwe. Personalizacja powierzchni z pomocą tej kolekcji jest jak najbardziej możliwa. Stworzysz niepowtarzalny design wnętrza, a także wprowadzisz do niego przytulny klimat, którego potrzebuje każde mieszkanie.

 

Chcesz wprowadzić drewno do mieszkania w nowoczesnym wydaniu? Jak najbardziej z pomocą włoskiej firmy Panaria Ceramica będzie to jak najbardziej możliwe.

Kup płytki Panaria Ceramica Nuance w naszym sklepie internetowym EPICDECO.

Nasz sklep online

Zapraszamy do zakupów
Przejdź do sklepu