ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

41zero42 – kolekcja Spectre

Kolorowe, pastelowe płytki 41zero42 z kolekcji Spectre dostępne są w rozmiarze 5×25 mm. Kolory, które proponuje producent to:

  • Milk,
  • Cream,
  • Rose,
  • Sky.

Chcesz do wnętrza wprowadzić nieco delikatności i słodyczy? Ta kolekcja odpowiada Twoim potrzebom. Zbudujesz z nią wnętrza nieco bardziej cukierkowe niż te znane z nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Pastele mają właśnie taki niepowtarzalny urok. Płytki dostępne są w wariancie matowym, jak i błyszczącym. Powierzchnia ceramiczna jest tutaj bardzo ciekawa, głównie za sprawą gry świateł. W każdym pomieszczeniu płytki mogą prezentować się zupełnie inaczej.

Kolekcja Spectre to zdecydowanie kolekcja płytek jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aranżacji wielu wnętrz. Z powodzeniem płytki można wykorzystać zarówno w mieszkaniu, jak i obiekcie użyteczności publicznej. Znakomicie będą wyglądały zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach.

Jeżeli zdecydujesz się na ich wprowadzenie do małego pomieszczenia, możesz cieszyć się z optycznego powiększenia wnętrza dzięki trójwymiarowemu efektowi osiąganemu wraz z ich błyszczącą powłoką. Niesamowita kolekcja Spectre zdecydowanie zasługuje na uwagę wizjonerów i osób, które oczekują czegoś więcej od elementów wykończenia wnętrz.

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć wszystkie kolekcje 41zero42.

 

Zobacz też

Nasz sklep online

Zapraszam do zakupów

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?