Katalog
Katalog (4.19 MB)

To elegancka kolekcja wiernie imitująca włoski dąb – ciepłe odcienie i błogi relaks.

Nastrój, który eliminuje granice architektoniczne i wprowadza naturę do przestrzeni życiowych. Kolekcja została zaprojektowana tak, aby stworzyć dialog między wnętrzem, a naturą interpretując koncepcję prostego dobrego samopoczucia, wyraz intymności i ciepła w doskonałej harmonii.

Efekt drewna przypomina styl życia w Europie Środkowej i Północnej. Trend, który jest coraz bardziej popularny w sektorach mieszkaniowych, hotelarskich i ekskluzywnym handlu detalicznym.

Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji EXENCE to zalety w zakresie żywotności, użytkowania, konserwacji. To świetna alternatywa dla prawdziwego drewna. Niektóre płytki zdobione są wzorem przypominającym cięcie piły co podbija wizualnie odwzorowanie prawdziwych desek.

Zaprojektowane by ozdobić przestrzeń życiową za pomocą nowoczesnego wyglądu tworzą naturalną, przyjazną i wyrafinowaną atmosferę aranżacji wnętrz.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji EXENCE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.

   139,09 zł/m2
   /opakowanie 200,29 zł
   W magazynie
   139,09 zł/m2
   /opakowanie 200,29 zł
   Brak w magazynie
   139,09 zł/m2
   /opakowanie 200,29 zł
   Brak w magazynie