Płytki Warszawa

Radaway – odmień wnętrze swojej łazienki

Radaway to polska firma, która na rodzimym rynku działa nieprzerwanie od 2002 roku. Biuro projektowe, hala produkcyjna oraz hale magazynowe marki znajdują się w Swarzędzu, w okolicy Poznania. Radaway specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, komfortowych, estetycznych kabin prysznicowych.

Oferta marki obejmuje modele zarówno klasyczne, jak i niestandardowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Posiada ona własnych projektantów i dział konstrukcyjny, dzięki czemu jest w stanie stale poszerzać asortyment o nowe, coraz bardziej zaawansowane produkty. W ofercie firmy znaleźć można między innymi kabiny prysznicowe typu walk-in, prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, półokrągłe asymetryczne, półokrągłe typu B, przyścienne półokrągłe, przyścienne prostokątne oraz pięciokątne.

Nie brak tutaj także innych elementów wyposażenia łazienki, takich jak drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe, brodziki podpłytkowe oraz akcesoria (syfony, elementy uszczelniające, środki do pielęgnacji kabin czy profile poszerzające).

Nasz sklep online

Zapraszamy do zakupów
Przejdź do sklepu