ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

41zero42 – kolekcja Biscuit

Kolekcja Biscuit, jak sugeruje jej nazwa, ściśle nawiązuje do słodkości, jakimi są ciasteczka. Marka 41zero42 stworzyła wyjątkowe produkty o trójwymiarowych powierzchniach, bardzo delikatne i geometryczne. Znajdą one zastosowanie we wszystkich wyjątkowych przestrzeniach architektonicznych.

Co wyróżnia płytki 41zero42 z kolekcji Biscuit? Przede wszystkim prostota i minimalizm, które współcześni inwestorzy doceniają najbardziej. Cechą wyróżniającą są płytki o niewielkich wymiarach: 5×20 cm. Można nabyć je w czterech wiodących kolorach:

  • grafitowym,
  • białym,
  • zielonym,
  • pomarańczowym.

Płytki 41zero42 z kolekcji Biscuit przepięknie wyglądają na ścianach. Można je dowolnie łączyć, a wtedy tworzą zaskakujące kompozycje. Cała kolekcja płytek zachwyca, przyciąga uwagę i pozwala na cieszenie się z niepowtarzalnej aranżacji przestrzeni.

Grupa architektów, którym udało się stworzyć tę wyjątkową kolekcję ciągle pracuje nad nowym wzornictwem, aby zachwycać klientów innowacyjnymi kompozycjami. Warto czekać na kolejne uzupełnienia kolekcji. Jedno jest pewne: twórcy nie boją się odważnych kolorów, ale cenią sobie minimalizm w najczystszej postaci. Stają się wyznacznikami nowych trendów w projektowaniu wnętrz.

Zobacz też

Nasz sklep online

Zapraszam do zakupów

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?