Katalog
Katalog (6.44 MB)

Współczesny i elegancki. Marvel Stone to projekt nastawiony na luksus i nowoczesny design,  gdzie piękno spotyka się z wszechstronnością gresu porcelanowego i praktycznością ceramiki.

Niezwykłe powierzchnie inspirowane marmurem i kamieniem o aksamitnej teksturze, harmonijnie ze sobą współgrają w kolekcji płytek MARVEL STONE.  Ekscytujące kombinacje materiałów są połączone z paletą odcieni w błyszczącym i matowym wykończeniu. Kolekcja pozwala tworzyć aranżacje, w których elegancja prestiżowych powierzchni inspirowanych marmurem zostaje na nowo zinterpretowana we współczesnym tonacji, wprowadzając minimalistyczny i prosty wygląd kamienia.

Marvel Stone to projekt skoncentrowany na luksusowym współczesnym wzornictwie, z gamą płytek marmurowych i imitujących kamień, gdzie piękno spotyka się z wszechstronnością gresu porcelanowego i praktycznością ceramiki.

Dostępne w kolekcji płytki gresowe łączą w sobie elegancję i piękno kamienia z właściwościami antypoślizgowymi i antymrozowymi, odpornością na uszkodzenia atmosferyczne i ścieranie. 

Grube płytki gresowe (2cm) łączą wysoką wydajność techniczną i łatwość układania. Są idealne do użytku na zewnątrz; ogrody, patia i baseny.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL STONE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.