Płytki Atlas Concorde

Płytki Atlas Concorde - ponad 50 lat na rynku.

Atlas Concorde to uznany, wiodący producent płytek ceramicznych na świecie. Wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości i idą w parze z aktualnymi trendami. Marka dostarcza klientom rozwiązań odpowiednich do ich potrzeb, dzięki czemu dokonują świadomego wyboru. Producenta Atlas Concorde śmiało określić można liderem w branży.

 

Po pierwsze środowisko!

Oferowane w sklepie kolekcje Atlas Concorde to wynik wieloletnich badań i kreatywnej optymalizacji wykorzystania zasobów. Firma jest prekursorem strategii całkowitego podejścia do ochrony środowiska i nieustannie stara się zmniejszyć wpływ procesów produkcyjnych na piękno planety. To marka, która respektuje naturę i kontynuuje swoją drogę bacznie zwracając uwagę na procesy recyklingu odpadów i z uwzględnieniem emisji CO2 na jak najniższym poziomie.

 

Design Lab - laboratorium innowacyjnych technologii.

To specjalistyczne laboratorium zajmujące się badaniem jakości oferowanych produktów i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań. Płytki Atlas Concorde imitują marmur, kamień czy drewno z niebywałym realizmem. Zarówno płytki podłogowe i ścienne posiadają najwyższe parametry techniczne, o których dowiesz się z katalogów kolekcji. Prezentowana oferta włoskiego producenta, uwzględnia rynkowe potrzeby technologiczne oraz wizualne trendy. Inżynierzy z Design Lab dokładają wszelkich starań by zakup płytek ceramicznych podyktowany był silnymi argumentami, a te są tu nie do podważenia.

Kolekcje