Płytki Versace

Płytki Versace - włoskie płytki dla najbardziej wymagających.

Versace Ceramics to firma z wieloletnią historią, założona w przez samego mistrza, prekursora i kreatora mody. Ciężko o kogoś kto nie kojarzy tej znanej, luksusowej włoskiej marki. Stylu Versace skopiować się nie da. Jest jedyny, niepowtarzalny, magiczny. Kolekcje płytek Versace dedykowane są zamożnym klientom, oczekującym perfekcji wykonania i unikatowych wartości wizualnych.

 

Versace Medusa - logo marki.

Co było inspiracją do stworzenia właśnie tego wzoru? Gianni Versace pochodzi z południowych Włoch, gdzie Grecka kultura mocno odcisnęła swoje tradycje. Głowa Meduzy była często widywanym symbolem. Wierzono, że Meduza była kapłanką Ateny o nieziemskiej urodzie. Posejdon podkochiwał się w Meduzie i potajemnie z nią spotykał. Dowiedziawszy się o tym, wściekła Atena zmieniła kapłankę w postać mającą zamiast włosów węże. Historia o mitycznej Meduzie miała ogromny wpływ na społeczeństwo. Jej symbol znajdował się nawet na fladze Sycylii. To mistyczna siła symbolu, pojawiającego się w jednej z najbardziej przerażających legend, skłoniła Gianniego Versace by właśnie ten znak stał się ikoną włoskiej marki Versace.

 

Wyjątkowość marki Versace ceramics.

Płytek Versace Ceramics nie należy porównywać z żadną inną marką. Ciężko o produkty tak mocno emanujące luksusem i elegancją. Wszystkie kolekcje Versace Ceramics wykonane są z najlepszych surowców. Miękkie i otulające kształty i ponadczasowe kombinacje kolorów pozwolą stworzyć królewskie wnętrza na najwyższym poziomie designu. Każdą kolekcję zaprojektowano tak, by można było ją swobodnie łączyć z innymi. Bez problemu zatem zestawimy podłogowe płytki gresowe z kolekcji EMOTE i płytki ścienne z kolekcji SOLID GOLD.

 

Płytki ceramiczne Versace - styl.

Barok, art deco i glamour to style określające wzornictwo płytek Versace. Błyszczące, złote elementy dekoracyjne charakteryzują kolekcje Versace, czyniąc je wyjątkowymi i prestiżowymi. Podłogowy styl Versace to przede wszystkim piękne detale i połyskujące marmurowe powierzchnie. Wyjątkiem jest Versace kolekcja ETERNO oferującą przepiękne dekory w połączeniu z nieskazitelną imitacją okopconych desek.

 

Podsumowując. Płytki marki Versace to eleganckie płytki segmentu premium. To doskonała jakość idąca w parze z ceną.

Kolekcje

    Wycena indywidualna
    Brak w magazynie
    Wycena indywidualna
    Brak w magazynie