Płytki beżowe/brązowe

Beżowe płytki - ponadczasowa klasyka i uniwersalny kolor

W tej kategorii znajdują się eleganckie beżowe płytki, brązowe płytki oraz płytki, w których kolory beż i brąz są kolorami wiodącymi, ale na płytce występują także inne kolory. Ponadto, wiele płytek w tej kategorii nie ma charakterystycznej beżowej lub brązowej barwy (zawierają odcienie pochodne), ale zostały tak skatalogowane przez producenta i tym samym przypisane do tego zbioru. Beżowy kolor tak jak brąz to barwy, które obronią się praktycznie w każdym wnętrzu. czytaj dalej...

Płytki łazienkowe w kolorze beżowym - bezpieczny wybór

Jeżeli mielibyśmy wskazać najbezpieczniejszy w aranżacjach wnętrz kolor to zdecydowanie będzie to beż. Padnie zapewne pytanie co to znaczy "bezpieczny kolor" w kontekście płytek ceramicznych? Beżowe płytki do łazienki z największym prawdopodobieństwem pasować będą do pozostałych dodatków jak meble (białe lub drewniane) czy armatura łazienkowa (w zasadzie w każdym kolorze). To uniwersalny kolor, który doskonale komponuje się z innymi barwami. Beżowe płytki ceramiczne wprowadzają do wnętrz przytulną i relaksującą atmosferę. To klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody - elegancja i dobry gust. Beżowe płytki rozjaśniają niewielkie wnętrza i zdecydowanie polecamy je do małych łazienek w stylu klasycznym, skandynawskim czy retro. Dużym plusem takiego wyboru jest także to, że wybierając płytki beżowe do aranżacji łazienki będzie Ci o wiele łatwiej w przyszłości zmienić jej wystrój. Zawdzięczamy to właśnie uniwersalności beżowych płytek w kontekście szeroko pojętej dekoracji wnętrz - jest to po prostu bardzo lubiany kolor przez projektantów.

 

Propozycje kolekcji, z których stworzysz wymarzoną beżową łazienkę

kolekcja SHEER producenta FAP CERAMICHE - płytki z efektami 3D i metalowymi zdobieniami, z którymi stworzysz wymarzoną beżową łazienkę (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja MAKU producenta FAP CERAMICHE - zawiera eleganckie beżowe płytki do łazienki imitujące kamień, klasa premium (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja BOOST NATURAL producenta ATLAS CONCORDE - zawiera płytki beżowe matowe w klasie premium, designerska kolekcja stworzona przez włoskiego architekta Matteo Brioni (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja LIMS producenta ATLAS CONCORDE - zawiera wyjątkowe beżowe płytki w klasie premium, o uroku najbardziej poszukiwanych wapieni (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja GEA producenta LA FAENZA - zawiera płytki beżowe matowe, imitujące kamień z maksymalnym realizmem (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja ROMA producenta FAP CERAMICHE - zawiera płytki imitujące marmur, na których wyraźnie widoczny jest odcień beżowy w postaci żyłkowania (przejdź do kolekcji)

W sklepie znajdziesz wiele płytek zawierających odcienie beżu oraz odcienie brązu. Oferta jest bardzo rozbudowana. Możesz także wysłać zapytanie na [email protected] i zaproponujemy Ci kilka kolekcji dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Ciepła kolorystyka salonu - postaw na atrakcyjne beżowe płytki

Tak jak w przypadku łazienki, beżowy gres w salonie to bezpieczny i bardzo dobry wybór. Atrakcyjne beżowe płytki w salonie będą doskonale pasowały praktycznie do każdych mebli. Otaczająca nas przestrzeń stanie się ciepła i przytulna co w salonie jest niebywale istotne pod kątem relaksacyjnym. O wiele łatwiejszy stanie się także dobór dodatków w tym jakże istotnych dla aranżacji zasłon np. w ciemnej barwie, która doskonale przełamie odcień beżowy. Beżowe płytki na podłodze i ścianie rozjaśniają pomieszczenie, co jest ważne w przypadku małych salonów.

 

Propozycje kolekcji zawierających beżowe płytki gresowe do salonu

kolekcja MILANO&FLOOR producenta FAP CERAMICHE - zawiera beżowe płytki ceramiczne na ścianę i podłogę, w satynowym wykończeniu (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja LIMS producenta ATLAS CONCORDE - zawiera piękne płytki w odcieniach koloru beżowego, który doskonale prezentuje się w eleganckich salonach (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja AIX producenta ATLAS CONCORDE - zawiera wyjątkowe beżowe płytki inspirowane starożytnymi kamieniami wapiennymi (przejdź do kolekcji)

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się różne wzory płytek, w których przeważa kolor beżowy. Dotyczy to zarówno płytek imitujących marmur oraz wielu kolekcji płytek imitujących drewno. Beż w salonie to naturalna aranżacja, która zawsze będzie robić dobre wrażenie wizualne.

 

Płytki beżowe do kuchni

Oczywiście zasada jest taka sama bez względu na charakterystykę pomieszczenia. Zatem by się nie rozwodzić - beżowe płytki rozjaśniają pomieszczenie i tym samym warto zastosować je w małej kuchni oraz takiej gdzie nie ma okien. Wybierając płytki beżowe łatwiej będzie Ci dobrać meble kuchenne oraz inne dodatki.

kolekcja PRIME STONE producenta PANARIA - zawiera wielkoformatowe płytki beżowe wykonane w technologii antybakteryjnej PROTECT® (przejdź do kolekcji)

 

kolekcja FS MUD producenta PERONDA - bohaterem kolekcji jest dekoracyjna płytka pod postacią cegiełki dostępnej także w zbliżonych odcieniach koloru beżowego (przejdź do kolekcji)

 

Podsumowanie

Beżowa glazura zawsze była jednym z najbezpieczniejszych wyborów. Chodź pojęcie beżowa glazura jest dość archaiczne bo dziś nazywamy tego typu produkty gresem lub po prostu płytkami ceramicznymi, to sam kolor ma silną, ugruntowaną pozycję w aranżacji wnętrz. Przy wyborze beżowych płytek nie musisz mocno martwić się o resztę wyposażenia pomieszczeń bo zawsze, bez większego problemu dopasujesz zarówno meble jak i pozostałe dodatki. Płytki beżowa stworzą we wnętrzu miłą atmosferę, a przy tym będzie ono eleganckie i oryginalne.

Jeżeli nie wiesz jak wykorzystać beżowy kolor w aranżacji łazienki, kuchni, salonu i innych pomieszczeń, skorzystaj z usług architekta wnętrz lub napisz do nas.