zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy

SapienStone to marka Grupy Iris Ceramica specjalizująca się w blatach kuchennych, półkach i stołach wykonanych z gresu porcelanowego. Silna koncentracja na produkcji ceramiki wielkoformatowej dowodzi, że marka poczyniła znaczny postęp technologiczny, osiągając idealną równowagę pomiędzy estetyką, designem i parametrami technicznymi.

SapienStone może być również używany jako blat łazienkowy lub blat stołu, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz. Oferując doskonałe parametry techniczne, można go również nakładać na ściany lub podłogi, aby uzyskać spójny wygląd, używając tego samego koloru lub łącząc różne kolory dostępne w ofercie.

Do produkcji SapienStone używa się glinek i barwników mineralnych, które są następnie prasowane i wypalane, przekształcając je w celu uzyskania powierzchni o wysokiej wytrzymałości. Emisje gazów cieplarnianych zostały znacznie zmniejszone dzięki wdrożeniu systemu zarządzania energią. Gdy produkt spełni swoje zadanie, można go poddać recyklingowi, co czyni go również produktem przyjaznym dla środowiska.

podział wg efektu wizualnego

SapienStone

Marka: SapienStone

(101)