zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy

Calacatta Machia V. 4D

Katalog

Unikatowy marmur karraryjski wydobywany jest w jedynym miejscu na świecie, dzięki czemu utożsamia się z luksusem i elegancją. Kolekcja Calacatta Machia Vechia 4D to wybór dla najbardziej wymagających Klientów. 

Wykończenie kaszmiorwe.

Aksamitnie gładka, miękka powierzchnia, która ukazuje naturalność technicznych powierzchni ceramicznych. Wyrafinowana elegancja - tego nie da się opisać, trzeba po prostu „dotknąć”.

SapienStone opiera się na najnowocześniejszym procesie produkcyjnym, aby osiągnąć wykończenie kaszmirowe, które wykazuje znakomite parametry techniczne i estetyczne ceramiki. Dzięki temu zaangażowaniu udało się połączyć piękno z najwyższą jakością i mocnym materiałem.

Wykończenie polerowane.

Nadaje powierzchniom gresu porcelanowego połysku. Dzięki najnowocześniejszemu procesowi produkcyjnemu powierzchnia ta emanuje piękną elegancją najlepszej ceramiki.

Stworzenie polerowanego wykończenia wymaga precyzyjnych technik. Powstała powierzchnia „promieniuje światłem”, tworząc nieskazitelny wygląd przy zachowaniu doskonałych parametrów technicznych. Dzięki polerowanemu wykończeniu SapienStone łączy piękno z wydajnością i elegancję z praktycznością. Powierzchnia ta jest idealna dla każdego, kto ma aspiracje do absolutnej doskonałości w każdym szczególe.

  10 679,00 zł/szt.
  /opakowanie 10 679,00 zł
  Brak w magazynie
  6 579,00 zł/szt.
  /opakowanie 6 579,00 zł
  Brak w magazynie
  9 049,00 zł/szt.
  /opakowanie 9 049,00 zł
  Brak w magazynie
  5 449,00 zł/szt.
  /opakowanie 5 449,00 zł
  Brak w magazynie