zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy
Katalog
Katalog Ogólny (12.09 MB)

Piasentina to produkt, w którym skalibrowano każdy najdrobniejszy szczegół, ponieważ celem jest podkreślenie czystych linii i powierzchni. Takie rozwiązania są możliwe tylko wtedy, gdy opierają się na zdecydowaniu i dobrze zdefiniowanym guście. Nie ma miejsca na błędy i improwizację.

Bardzo wyróżnia się na tle innych powierzchni, zachowując przy tym swoją estetykę piękno i funkcjonalność. Ta strukturalna powierzchnia dodaje głębi i charakteru każdemu pomieszczeniu. Każdy dotyk odsłania teksturowaną, przyciągającą wzrok powierzchnię, która zachęca do kontaktu.

Niezwykle trwałe wykończenie zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie; uderzenia, plamy i niekorzystne warunki atmosferyczne, zapewniając przy tym wyjątkową trwałość.

Niezależnie od tego, czy wolisz rustykalny, naturalny design, czy nowoczesny, minimalistyczny styl, z tą powierzchnią masz wiele opcji aranżacji. Idealna dla każdego, kto szuka połączenie niezwykłego piękna estetycznego i praktycznej funkcjonalności w projektowanie wnętrz.

    4 489,00 zł/szt.
    /opakowanie 4 489,00 zł
    Brak w magazynie