zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy

Calacatta Statuario

Katalog
Katalog ogólny (12.09 MB)

Calacatta Statuario to czysty biały marmur, który jest bardzo modny we współczesnych kuchniach - dostępny zarówno w wykończeniu naturalnym, jak i polerowanym. Marmur Calacatta, który słynie z gór Apuan w pobliżu Carrary, ma ponadczasową elegancję dzięki drobnemu ziarnu, białemu tłu i delikatnym żyłkom.

W połączeniu z innymi naturalnymi materiałami pomaga stworzyć dobre samopoczucie w przestrzeniach, w których jest używany. Powierzchnie oddają piękno naturalnego marmuru, estetyczne żyłkowanie i niuanse kolorystyczne dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji. 

Nowoczesna technologia produkcji gresu porcelanowego zapewnia zachowanie piękna i wyglądu naturalnego marmuru, jednocześnie przekraczając jego ograniczenia. Te blaty kuchenne oferują idealną równowagę pomiędzy elegancją i praktycznością, co czyni je idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych przestrzeni domowych i komercyjnych.

Blaty w kolekcji Calacatta Statuario występują w opcji wykończenia powierzchni; natural, polished, silky oraz active (kliknij i dowiedz się więcej o powierzchniach) 

 

  6 039,00 zł/szt.
  /opakowanie 6 039,00 zł
  Brak w magazynie
  6 039,00 zł/szt.
  /opakowanie 6 039,00 zł
  Brak w magazynie
  5 019,00 zł/szt.
  /opakowanie 5 019,00 zł
  Brak w magazynie
  0,00 zł/szt.
  /opakowanie 0,00 zł
  Brak w magazynie
  6 039,00 zł/szt.
  /opakowanie 6 039,00 zł
  Brak w magazynie