Katalog
Katalog (8.73 MB)

To kolekcja dekoracyjnych płytek ściennych zaprojektowana z myślą o eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki swojej silnej  ale zarazem dyskretnej osobowości, te zdobione płytki o uspokajających odcieniach tworzą przyjemną i otulającą atmosferę.

Kolekcja płytek aplomb charakteryzuje się delikatnie błyszczącymi wzorami, które wyłaniają się z gładkiej powierzchni z sugestywnymi trójwymiarowymi efektami reliefowymi. Delikatne kolory i lekkie faktury zostały stworzone z myślą o osobach poszukujących wyszukanych, nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań dekoracyjnych z płytek ściennych.

W asortymencie znajdziemy motywy florystyczne (Leaf, Leaf Lux, Canvas Flora) i abstrakcyjne (White Mesh, Fabric Light, Fabric Dark) oraz trzy różne mozaiki wzbogacające kolekcję o oryginalne detale.

Płytki Minidots i Stripes są wykonane z delikatnie błyszczącego materiału, który wydobywa drobne kropki i cienkie linie z matowej, niewyczuwalnej powierzchni tła. Dwie tekstury – prawie niezauważalne z daleka – ożywają w niespodziewanych błyskach, gdy światło pada na powierzchnię.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji APLOMB producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.