Katalog
Katalog (5.57 MB)

Wygląd materiału użytego w kolekcji płytek Trust przypomina kwarcyt i charakterystyczne kamienie z Lucerny z powierzchnią, która oferuje intensywne zmiany koloru i struktury, uzyskane dzięki najbardziej wyrafinowanym technologiom ceramicznym. To kolekcja, która w każdym szczególe odwołuje się do materialnej istoty kamienia.

Projektowanie przestrzeni staje się aktem czysto twórczym dzięki szerokiej gamie wymiarów, zaawansowanym właściwościom technicznym i wszechstronności estetycznej – cechy charakterystyczne dla kolekcji w stylu stone look. To seria idealna do aranżacji przestrzeni, w których istotne jest zapewnienie ciągłości wizualnej między wnętrzem, a przestrzenią zewnętrzną.

Kolekcja TRUST to ceramiczne powierzchnie o kombinacji wielu formatów i kontrastujących kolorów: jasne księżycowe odcienie i odważne odcienie srebra suną po podłogach i ścianach. Przepiękne Tekstury 3D Wind wzmacniają potencjał projektów, zapewniając spójność stylistyczną każdego rodzaju przestrzeni.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji TRUST producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.