Cztery piękne ceramiczne drobnoziarniste włoskie marmury, na których producent uwiecznił uderzające piękno natury. Dostępne są w dużych i cienkich formatach dzięki nowoczesnej technologii Slimtech – to nowe perspektywy projektowe dla współczesnej architektury. 

To podróż zmysłów poprzez materię. Zaczyna się od ekstrawaganckiej grafiki i bogactwa chromatycznego marmuru, a kończy na unikalnej powierzchni ceramicznej - owoc wysoko rozwiniętej technologii produkcyjnej.  SYNESTESIA pobudza wzrok i dotyk – wykończenie powierzchni w opcji jedwabistej to niespotykane dotychczas namacalne doznania. 

Dostępny w kolorystyce Golden Borg wzór motyla składający się z dwóch slabów o wymiarach 120cm x 278cm to designerski majstersztyk, który zaciekawi najbardziej wymagających projektantów. 

Niezwykle wysokie parametry techniczne i estetyczne dużych płyt są połączone z wyjątkowym działaniem antybakteryjnym, higienicznym i ochronnym powierzchni. Technologia Protect® eliminuje do 99,9% bakterii – rewolucjonizuje branżę ceramiczną poprzez walory prozdrowotne. 

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji SYNESTESIA producenta LEA CERAMICHE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź salon. 

   769,00 zł/m2
   /opakowanie 2 214,72 zł
   W magazynie
   769,00 zł/m2
   /opakowanie 2 214,72 zł
   W magazynie
   769,00 zł/m2
   /opakowanie 2 214,72 zł
   W magazynie