Katalog
Katalog (38.87 MB)

Fascynacja najlepszym marmurem znajduje wyrażenie w projekcie Maximvs – to wynik starannej selekcji 8 różnych rodzajów marmuru, którego naturalne piękno podkreślają duże płyty i efekt przepięknie lśniącej powierzchni.

W kolekcji płytek MAXIMVS znajdują się tradycyjne marmury pochodzenia włoskiego spotykane w królewskich rezydencjach oraz odmiany o egzotycznym wyglądzie, charakteryzujące się kolorowymi akcentami nawiązującymi do bogactwa kamieni szlachetnych.

Produkty w kolekcji wykonano w 3D Tech – rewolucyjna technologia produkcyjna, która umożliwia zintegrowanie cyfrowej trójwymiarowej grafiki o wysokiej rozdzielczości z materiałem ceramicznym. Powierzchnia płytek nabiera niespotykanych dotychczas wartości sensorycznych.

Seria dedykowana jest najbardziej wymagającym, zamożnym klientom o wysublimowanym guście. Każda z kolekcji Versace jest tak zaprojektowana by można było łączyć elementy z innymi kolekcjami producenta bez utraty efektu wizualnego tj. podobieństwa barw i stylu.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji Maximvs producenta VERSACE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.

   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie
   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie