41zero42 to od wielu lat dość mocno zakorzeniona na rynku europejskim firma. Marka swój spektakularny debiut miała na Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek - Cersaie 2013. 41042 - to kod pocztowy adresu firmowego w miejscowości Fiorano Modenese - włoskiego zagłębia płytkowego.

Nieustanny rozwój firmy i świeże pomysły na wzornictwo mają niebagatelny udział w tworzeniu wnętrz o niespotykanym nigdzie indziej charakterze. Idąc z duchem czasu i kierując się pasją do innowacji, inżynierzy z 41zero42 tworzą płytki o ponadczasowym designie. Te produkty to przede wszystkim niezwykła precyzja wykonania. Dobrze dopasowana prowokująca często kolorystyka i perfekcyjne wykończenie to cechy rozpoznawcze w każdej z kolekcji.

Płytki ceramiczne kojarzone są z dekoracją łazienek czy kuchni. W przypadku produktów od 41zero42 mowa o złożonej aranżacji wnętrz tj. od łazienki, przez kuchnię i salon, po sypialnię.

Zagłębiając się w ofertę producenta odkrywamy szereg bogatych wzorów, które z powodzeniem mogą zastąpić niejeden obraz lub inną dekorację ścienną. Podłużne, heksagonalne, okrągłe czy kwadratowe kształty są najczęściej spotykane w kolekcjach tej marki.

kolekcje

Marka: 41zero42

(252)