Od 1982 roku jest częścią Gruppo Concorde, głównej europejskiej grupy ceramicznej, która jest w całości własnością włoską. Marca Corona wyrobiła sobie pozycję w czołowych segmentach rynku międzynarodowego jako żywy orędownik włoskiego stylu na całym świecie.

W rzeczywistości wszystkie etapy procesu produkcyjnego i kreatywnego odbywają się w całości we Włoszech, przy użyciu najlepszych surowców, najbardziej zaawansowanych technologii i wysoko wykwalifikowanego personelu, w pełnej zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa.

Marca Corona oferuje  płytki podłogowe i ścienne, które są w stanie połączyć najwyższą wydajność techniczną z nieodpartym wyglądem. Kompletna i wszechstronna gama produktów, począwszy od linii Linea 1741 o małych rozmiarach o ponadczasowym wyglądzie, po innowacyjne płyty 120x278 o grubości 6 mm i gamę HiThick do użytku na zewnątrz. Aby sprostać różnym potrzebom projektowym, Marca Corona stworzyła również własny dział projektów i dostarcza profesjonalistom z branży najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Marka: Marca Corona

(130)