ABK jest jednym z 10 największych graczy we włoskim sektorze płytek ceramicznych i porcelanowych. Firma posiada ponad 5000 partnerów biznesowych w ponad 80 krajach na całym świecie i około 600 pracowników – te liczby mówią same za siebie.

Jakość produktów i usług gwarantują nowoczesne fabryki; w Finale Emilia i w Solignano Nuovo, które mają całkowitą zdolność produkcyjną 7 mln mkw. i działają w doskonałej synergii z centrum logistycznym w Fiorano Modenese.

ABK jest członkiem Green Building Council Italia, włoskiego stowarzyszenia wiodących firm zaangażowanych w zrównoważony rozwój środowiska na rynku budowlanym. Członkowie GBC Italia promują odpowiedzialność środowiskową, ekonomiczną i społeczną poprzez praktyczny wkład w innowacje w sposobie projektowania, budowania i użytkowania budynków.

Konkretne zaangażowanie ABK w zrównoważony rozwój jest realizowane dzięki ekskluzywnym mieszankom ECO-BODY, zawierającym co najmniej 40% wysokiej jakości surowców odzyskanych z zewnętrznego i wewnętrznego przetwarzania.

Na uwagę zasługuje kolekcja płyt wielkogabarytowych o grubości 6-7 mm wyprodukowanych w technologii CONTINUA+ (przedstawionej na filmie).

Marka: ABK

(132)