Można śmiało rzecz, że Atlas Concorde mające siedzibę we Fiorano Modanese (zagłębiu ceramiki) to światowy lider w produkcji płytek ceramicznych - to przynajmniej nasze zdanie, ale przez wielu podzielane.

Już od 1969 r. firma wyznacza trendy w branży. To ponad 50 letnie doświadczenie jest nie do podważenia, a jego odzwierciedleniem są produkty najwyższej jakości.

Marka obecna jest na 5 kontynentach i skupia przeszło 2500 wyspecjalizowanych pracowników. Dwa zakłady produkcyjne we Włoszech, jeden w Stanach Zjednoczonych i jeden w Rosji świadczą o potędze grupy.

Producent oferuje oryginalne rozwiązania ceramiczne do wszelkich przestrzeni, czerpiąc inspiracje z marmuru, kamienia naturalnego, betonu i drewna.

Jedną z mocnych stron Atlas Concorde jest Design Lab, wewnętrzny obiekt poświęcony wyłącznie badaniu nowych kolekcji i zastosowań powierzchni ceramicznych i porcelanowych. Projektanci produktów współpracują z chemikami i technikami laboratoryjnymi, aby opracowywać kompletne, innowacyjne projekty, zawsze dążąc do oryginalności i najwyższej jakości w celu uzyskania doskonałych parametrów technicznych i estetycznych.

O producencie Atlas Concorde można napisać obszerny artykuł. Nie mniej jednak chcąc ująć to w kilku słowach – perfekcja, profesjonalizm, nowoczesne technologie.

Kolekcje

Marka: Atlas Concorde

(1688)