Ceracasa jest pionierem w produkcji i komercjalizacji wysokiej jakości ceramicznych płytek podłogowych i ściennych. Swoją podróż rozpoczęła w 1984 roku. Firmę założył  Pan Carlos Cabrera Cervera i po dziś dzień nią zarządza. Co ciekawe zaczęto od produkcji ekskluzywnych płytek ceramicznych w kolorze czerwonym.

Proces produkcyjny płytek włoskich CERACASA jest bardzo zaawansowany. Marka wykorzystuje najnowocześniejsze technologie jak np. naprowadzanie laserowe czy zdobienie płytek za pomocą cyfrowego wtrysku. Fabryczne laboratoria przeprowadzają restrykcyjne kontrole surowców i nieustannie monitorują jakość produktów, za które wielokrotnie marka byłą nagradzana.

Producent wnikliwie analizuje i ocenia istotne aspekty działalności przemysłowej w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko. Poprzez autonomiczny system zarządzania środowiskowego systematycznie wdrażane są środki gwarantujące aktywną ochronę społeczeństwa i bogactwa natury. Fabryka odzyskuje praktycznie wszystkie odpady powstałe w wyniku swojej działalności.

Marka: ceracasa

(20)