Marka CERCOM założona została w 1975 roku. W 2005 roku weszła w skład GRUPPO ROMANI (Serenissima, Cir, Cerasarda, Cercom, Islatiles).

Cercom przekształca swoją historię w tożsamość i rozpoznawalność, aby płynnie komunikować się ze światem architektury, zawsze koncentrując się na oferowaniu wysokiej jakości rozwiązań technicznych. Oferowane kolekcje, w zrównoważonym połączeniu wzornictwa, estetyki i wysokich parametrów technicznych, idealnie pasują do każdego współczesnego projektu aranżacyjnego.

Firma koncentruje swoje propozycje na innowacjach technologicznych, ciągłym doskonaleniu usług logistycznych i rozwoju zasobów ludzkich. Cercom dostarcza rozwiązania z zaawansowanym systemem produkcyjnym silnie zorientowanym na ochronę środowiska i ekosystemu.

Innowacje technologiczne, wszechstronność, elegancki wygląd. Cercom zawsze opracowywał kompletne rozwiązania z wysokiej jakości gresu porcelanowego dedykowane przede wszystkim do obiektów komercyjnych i przemysłowych ale także designerskich wnętrz i projektów mieszkaniowych.

Marka: cercom

(535)