W 50-letniej ceramicznej tradycji FIORANESE CERAMICA zbudowała biznes oparty na kreatywności, inteligencji i duchu odnowy, który dziś jest sercem i duszą tej dynamicznej włoskiej firmy o charakterystycznych cechach doskonałe jakości Made in Italy.

Bogate doświadczenie i know-how w branży, a także głęboka znajomość materiału pozwala firmie opracowywać płytki podłogowe z gresu porcelanowego o niekwestionowanej jakości, co idzie w parze z silnym zaangażowaniem w badania i rozwój.

Marka produkuje także wysokiej jakości ceramiczne płytki ścienne, koncentrując się na oszczędności energii i ograniczeniu źródeł zanieczyszczeń w celu ochrony środowiska.

Badania, zastosowanie innowacyjnych narzędzi i procesów technologicznych odzwierciedlają strategię biznesową, która opiera się na zasadach odpowiedzialności społecznej i zrównoważenia środowiskowego. Tak powstają ekologiczne, certyfikowane produktu klasy premium.

Gres porcelanowy o niezmiennych właściwościach estetycznych i funkcjonalnych charakteryzuje produkty wykonane przy użyciu procesów i narzędzi, które szanują środowisko, w którym żyjemy, w celu zapobiegania powstawaniu odpadów i szkód dążąc do zrównoważonego rozwoju.

Marka: Fioranese

(216)