Początki tej rodzinnej firmy sięgają starych fabryk ceramiki w Onda (Castellon) pod koniec XIX wieku. Miasto posiadało bogate zaplecze ceramiczne z licznymi warsztatami rzemieślniczymi ceramiki artystycznej oraz przemysłowymi fabrykami ceramiki. Gayafores to doświadczenie przekazywane od 1987 roku z pokolenia na pokolenie praprawnukom jednego z założycieli firmy. To marka z wieloletnią tradycją.

Tylko najbardziej zaawansowane technologie, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i ścisłą selekcją najlepszych surowców umożliwiają powstanie produktów o wysokiej jakości i trwałym pięknie. W tym sensie Gayafores przeprowadza staranną i wyczerpującą kontrolę odbioru i późniejszego wykorzystania tych surowców, które są przez cały czas ściśle nadzorowane, aby uniknąć możliwego zanieczyszczenia w procesach produkcyjnych.

GAYAFORES szczególne dba o ochronę środowiska. Zaangażowanie w zrównoważony rozwój jest niebywale istotne, zarówno w odniesieniu do efektywnego wykorzystania zasobów energetycznych, jak i przetwarzania, redukcji i recyklingu odpadów.

Wszystkie odpady są sklasyfikowane, składowane i przekazywane, które poświadczają ich prawidłową utylizację. Efektywnie wykorzystuje się również wodę w procesie produkcji. Firma posiada także system pakowania, który minimalizuje zużycie materiałów i odpadów.

Marka: Gayafores

(66)