Będąc częścią Panariagroup wiodącej międzynarodowej grupy handlowej, Lea Ceramiche realizuje misję skupioną na rozwoju i tworzeniu harmonijnej relacji ludzi ze środowiskiem. Marka zawsze wyróżniała się z tłumu stosując najnowocześniejsze technologie produkcji oraz przy współpracy z najbardziej cenionymi na świecie projektantami, których kolekcje otrzymują prestiżowe nagrody.

Wysoki poziom wydajności i wyrafinowana jakość estetyczna sprawiły, że ich produkty są bardzo cenione przez ekspertów. Zrealizowane projekty to wynik stałego dialogu pomiędzy firmą z jej know-how i wiedzą ekspercką na temat stosowanych materiałów, a inteligencją ekspertów branżowych.

Z czasem doświadczenie zdobyte na Via Durini przeniosło się do Brery designerskiej dzielnicy Mediolanu gdzie Lea Ceramiche jest rezydentem w Partner Contract Lab. To właśnie tam powstała porcelana laminowana Slimtechmateriał, który jest w stanie sprostać zaskakującej i nieoczekiwanej różnorodności wymagań projektowych.

Slimtech to materiał ceramiczny najnowszej generacji, na którym można odtworzyć dowolny obraz o wysokiej rozdzielczości, zachowując żywe kolory i szczegóły dzięki nowoczesnej technice druku cyfrowego. Dzięki odporności na pakowanie i trwałości przy grubości zaledwie 3,5 mm, produkt ten zrewolucjonizował sektor ceramiczny w ciągu ostatnich kilku lat.

Kolekcje

Marka: Lea Ceramiche

(399)