Peronda wchodząca w skład potężnej PERONDA GROUP (Peronda, Museum, Harmony, Pedra) produkuje płytki ścienne i podłogowe od 1827 r. z myślą o oferowaniu konsumentom najwyższej jakości produktów. Dzięki tej długiej historii w hiszpańskim sektorze płytek firma rozrosła się i ewoluowała, a obecnie ma klientów w ponad 100 krajach.

Innowacyjność i inwestycje w technologię mają fundamentalne znaczenie w dążeniu do oferowania najwyższej jakości, najnowocześniejszych produktów o silnym oryginalnym wyglądzie. Jako producent będący liderem w badaniach nad projektowaniem i technikami płytek, produkty Perondy posiadają to coś, co odróżnia je od innych. Dzięki ciągłym pracom badawczym i stosowaniu nowych technik marka jest w stanie zaoferować konsumentom produkty jedyne w swoim rodzaju.

Pasja do płytek ceramicznych przekazana poprzez unikalny asortyment, który łączy pewność produktu najwyższej jakości z procesem projektowania i rozwoju. Wszechstronne produkty charakteryzują się doskonałym wzornictwem i ponadczasowym wyglądem, dzięki niepowtarzalnemu stylowi i wyrafinowanym detalom.

Marka: Peronda

(189)