Historia Realondy hiszpańskiego producenta płytek sięga wielu lat wstecz. Znana w swoich czasach jako El Tercio, pierwszy cykl koniunkturalny rozpoczęła w 1920 roku i trwał on do 1936 roku. Drugi etap rozpoczął się w 1952 roku, już pod obecną nazwą - Realonda SA.

Ponad 80-letnia historia to cudownie długi czas, między innymi na rozwijanie umiejętności czytania rynku oraz przewidywania potrzeb i trendów estetycznych jutra.

Badania technologiczne i estetyczne, najnowocześniejsze systemy produkcji i wtrysku atramentu, efektywność energetyczna, optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych oraz know-how zdobyte przez prawie stuletnią tradycję ceramiczną. Ma to na celu zapewnienie doskonałości w projektowaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych.

REALINK to jeden z postępów technologicznych - nowa typologia produktów ceramicznych, w której zastosowano innowacyjny proces zdobienia metodą wtrysku atramentu, który pozwala na maksymalną kreatywność i indywidualizację projektów ceramicznych bez ograniczeń technicznych.

Szacunek i troska o środowisko jest stałym elementem trajektorii Realondy. Dlatego mając świadomość potrzeby harmonizacji rozwoju działalności produkcyjnej, mocno zaangażowała się w poszanowanie środowiska, starając się tworzyć i rozwijać strategie mające na celu zapobieganie i kontrolowanie zanieczyszczeń w procesie produkcyjnym.

Marka: Realonda

(102)