Ceramice Saloni została założona w 1971 roku z jasną ideą - dostarczać konsumentom produkty, których potrzebują. Aby to osiągnąć, marka dostosowuje się uważnie do potrzeb każdego klienta, podążając za najnowszymi trendami rynkowymi i stale wprowadzając innowacje.

Klient ponad wszystko. Oferowanie wysoce empatycznego doświadczenia to maksyma firmy - priorytety klientów i zapewnienie zawsze najlepszych rozwiązań. Ludzie, którzy tworzą Saloni to tzw. HEP (Highly Empathic People).

Marka ogromny nacisk kładzie na etykę, uczciwość, przejrzystość produktów i procesów w perspektywie długoterminowej. Personel nieustannie się rozwija, aby zapewnić zrównoważony postęp i lepszą przyszłość dla ludzi, społeczeństwa i planety.

Od 2019 roku Saloni jest częścią Victoria PLC Group, międzynarodowej grupy zajmującej się produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów podłogowych. Grupa projektuje, produkuje i dystrybuuje gamę dywanów, płytki ceramiczne i porcelanowe, LVT (luksusowe płytki winylowe), sztuczną trawę oraz inne akcesoria podłogowe.

Saloni posiada obszerną sieć sklepów i stowarzyszonych agencji w Hiszpanii, Francji, Portugalii i Wielkiej Brytanii, które przekształcają politykę firmy w unikalne podejście do obsługi, oparte na interakcji z klientami.

Marka: saloni

(108)