Katalog
Katalog (9.00 MB)

Kolekcję płytek 3D WALL CARVE opracowano w laboratoriach producenta na podstawie innowacyjnej technologii inspirowanej naturalnie, ręcznie grawerowanymi kamieniami. Celem było uzyskanie efektu jakby każda z płytek była wykonana przy użyciu prostych narzędzi typu dłuto – odtworzenie nieregularnych pasm. Kolekcję opracowano we współpracy z włoskim architektem Piero Lissoni.

Pięć różnych trójwymiarowych tekstur, które można dowolnie łączyć. Kolory White, Ivory i Pearl wyróżniają się łagodną tonacją i minimalistycznym stylem, który w połączeniu z dynamiką wystroju dodaje osobowości każdej przestrzeni.

Te płytki to dzieła sztuki - poziome płaskorzeźby, które ożywią każdą ścianę swoją oryginalną teksturą

Gra światła i cieni spotyka się z najwyższej jakości płytkami z białej gliny. Szereg modelowanych powierzchni tworzy spektakularne ściany o eleganckich teksturach, które ozdobią każdy rodzaj wnętrza z prostotą i wyrafinowaniem.

Motywy nadają formę i treść światłu, tworząc ściany architektoniczne o dynamicznym, współczesnym charakterze. Przestrzenie stają się miejscami do doświadczania intensywnych i emocjonalnych przeżyć.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji 3D WALL CARVE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.