Katalog
Katalog (6.13 MB)

Źródłem inspiracji do stworzenia kolekcji płytek BLAZE był oksydowany metal wypełniający przestrzenie o bogatej atmosferze i estetyczną perfekcją wzmocnioną przez typowy dla metali połysk.

Połyskujące refleksy i różnorodność ciepłych, niepowtarzalnych kolorów dzięki oksydacji stają się wyrazistymi narzędziami kreatywności projektantów, w dialogu z otaczającym środowiskiem i w harmonii z kontekstami od klasycznego po współczesny.

BLAZE przedstawia migawkę procesu utleniania u szczytu estetyki. Różne kolory i specyficzna struktura płytek kreują efekt opalizacji, który wraz z grą światła ukazuje nam niesamowity spektakl. To kolekcja o silnym wpływie wizualnym nawiązującym do stylów Urban Industrial, Raw Luxe i Rusty Chic.

BLAZE jest wizualnie tryskającym blaskiem typowym dla metali. Do szlifowania stosuje się dodatkową obróbkę powierzchni – na poziomie mikroskopijnym.

To perfekcja bez dwóch zdań. Aranżacje stworzone z płytek gresowych nie zmieniają się, pozostają stabilne w czasie, niepowtarzalne oraz stanowią idealną syntezę pomiędzy wyrafinowaniem, wydajnością i funkcjonalnością.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji BLAZE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.

      Wycena indywidualna
      Brak w magazynie