Katalog
Katalog (13.96 MB)

Kolekcja płytek Boost Natural narodziła się z połączenia z surowej ziemi, kreatywności włoskiego architekta i nowoczesnej technologii Atlas Concorde. Rezultatem jest kolekcja powierzchni inspirowanych naturalnym wyglądem - odtworzenie nieregularnych, ziemistych kolorów i naturalnej gliny o niebywale dokładnych detalach.

Skrupulatna dbałość o szczegóły sprawiają, że Boost Natural jest idealną syntezą rzemieślniczego know-how i przemysłowej doskonałości Atlas Concorde – to kwintesencja stylu i jakości Made in Italy.

Aby stworzyć kolekcję producenta nawiązał współpracę z Matteo Brioni, włoskim architektem, który uczynił z surowej ziemi bohatera współczesnego wystroju wnętrz, realizując prestiżowe projekty na całym świecie. Paleta kolorów oferuje pięć neutralnych kolorów, które nawiązują do odcieni glinek. Kobaltowo - niebieski i pudrowy kolor wzbogacają kolekcję o dwa współczesne odcienie o silnej osobowości, które można łączyć ze wszystkimi neutralnymi odcieniami z serii, co zapewnia większą swobodę twórczą.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji BOOST NATURAL producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.