Katalog
Katalog (19.93 MB)

Boost Stone to kolekcja płytek stworzona, aby zaoferować świat designu nowoczesny efekt kamienia. Zainspirowana skałami wapiennymi wydobywanymi z kamieniołomów w Pirenejach. Produkowane płytki występują w gamie neutralnych barw co pozwala tworzyć aranżacje z silnym współczesnym akcentem.

Powierzchnie z efektem kamienia oferują architektom i projektantom nieskończenie wiele kombinacji i całkowitą swobodę projektowania. Prosty wygląd płytek pozwala na zaprojektowanie podłogi, ściany domu, a także powierzchni handlowych i hotelowych – to stylistyczna harmonia i wysoka klasa.

Po bliższym przyjrzeniu się płytkom zauważyć można, że tekstura wzbogacona jest o detale odwzorowujące oryginalny kamień z ekstremalnym realizmem.

Kolekcja płytek Boost Stone interpretuje ponadczasową osobowość kamienia za pomocą palety dziesięciu neutralnych kolorów ze świata betonu. Zakres odcieni od jasnych do ciemnych oraz zarówno w chłodnych, jak i ciepłych kolorach znakomicie domyka wszechstronność serii.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji BOOST STONE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.