Katalog
Katalog (8.08 MB)

Naturalny kamień wapienny był inspiracją do stworzenia kolekcji płytek KONE. Każdy odcień to autentyczność i elegancja. Biel, ciepły beż i gama odcieni szarości - elegancki materiał ożywa w minimalistycznej neutralnej tonacji z ledwo dostrzegalnymi żyłkami i pęknięciami. 

W projektowaniu przestrzeni zewnętrznych funkcjonalność i piękno stają się sprzymierzeńcami oryginalnego kamienia. Kolekcja inspirowana prostą estetyką kamienia przekłada się na spektakularne projekty, w których wrażenia nabierają pierwotnego uroku. 

Wrażenie autentycznych, naturalnych powierzchni pozwala na tworzenie eleganckich, harmonijnych środowisk aranżacyjnych. Płytki z kolekcji KONE w połączeniu z trójwymiarowymi dekorami charakteryzują współczesną architekturę wnętrz. Niekończące się możliwości łączenia neutralnych i ciepłych tonów tworzą przestrzenie, w których kolor tworzy naturalną i elegancką wariację.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji KONE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.