Katalog
Katalog (13.39 MB)

Kolekcja płytek Lims charakteryzuje się autentycznym urokiem najbardziej znanych i poszukiwanych wapieni - zróżnicowanych pod względem składu i pochodzenia. Francuskie Hauteville, portugalskie Moleanos, niemiecka Jura, włoski kamień z Vicenzy i słoweńska Lipika łączą się w powierzchnie o niepowtarzalnej grafice, która oddaje pamięć o czasach i miejscach, kiedy powstał i osiadł pierwotny kamień.

Kontrasty graficzne tworzą teksturę bogatą w realistyczne szczegóły. Na powierzchni płytek można zobaczyć skamieniałości i muszle i obszary  warstw, które świadczą o postępującym odkładaniu się osadów na przestrzeni wieków.

Teksturowany efekt powierzchni płytek łagodzi ciepłe, naturalne i wyrafinowane odcienie palety kolorów. Kolekcja jest idealnie zgodna z aktualnymi trendami wnętrzarskimi   doskonała do dekoracji eleganckich i nowoczesnych wnętrz.

Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kształtów i inspiracji co znacznie poszerza wachlarz możliwości aranżacyjnych. Od dekoracji ceglanej po reinterpretację typowej heksagonalnej mozaiki. 

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji LIMS producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń. 

   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie
   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie