Katalog
Katalog (9.06 MB)

Prestiż i luksus – jedna z topowych kolekcji na świecie – wybierana przez najbardziej wymagających klientów ceniących sobie perfekcję wykonania i unikatowość – kolekcja płytek MARVEL.

Marvel to kolekcja porcelanowych płytek podłogowych i ściennych inspirowanych elegancimi marmurami typowymi dla włoskiej tradycji. Technologiczna doskonałość procesu produkcyjnego łączy elegancję materiału z zaletami płytek ceramicznych, tworząc stylistyczne uniwersum o ogromnym potencjale. Kolekcja odwzorowuje najcenniejsze marmury w całej okazałości, odtwarzając delikatne żyłki, intensywne cieniowanie i drobne detale, które podkreślają sznyt najwyższej klasy aranżacji. Tych płytek nie zobaczy się często, a jeśli już to w miejscach o wysokiej klasie i elegancji.

Ponadczasowe biele, od najczystszej calacatty po jasny onyks z delikatnymi niuansami łączą się z szarościami i głębokimi brązami. Paletę dodatkowo wzbogaca cieplejszy efekt onyksu, bogaty w alabastrowe zmętnienia i elegancki odcień beżu.

Błyszczące, polerowane wykończenie nadaje się do podłóg mieszkalnych lub komercyjnych o małym natężeniu ruchu. Niezwykły blask i łatwość czyszczenia powierzchni są wynikiem wnikliwych badań technologicznych mających na celu zagwarantowanie trwałości w czasie. To produkty z najwyższej półki.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.