zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy
Katalog
Katalog (11.01 MB)

Kolekcja płytek MARVEL DREAM to prestiż i luksus wybierany przez najbardziej wymagających klientów ceniących sobie perfekcję wykonania i unikatowość.

Na nowo odkryty cud efektu marmuru o klasycznym wyglądzie. Niekwestionowana elegancja neutralnego włoskiego marmuru spotyka się z temperamentem rzadkiego i cennego kwarcu, klejnotów i lapis lazuli (skała metamorficzna). Efekt marmuru z tej kolekcji to styl o nieograniczonym potencjale aranżacyjnym. Trzy powierzchnie inspirowane trzema kamieniami szlachetnymi decydują o charakterze kolekcji.

Zinterpretowano naturalny marmur w sposób autentyczny, wykraczając daleko poza ceramiczny realizm repliki. Jego oryginalne piękno wyrażone poprzez kolorystykę, dekorację, formaty i wykończenia powierzchni sprawia, że jest wyrazistym elementem współczesnych luksusowych wnętrz.

Błyszczące, polerowane wykończenie nadaje się do podłóg mieszkalnych lub komercyjnych o małym natężeniu ruchu. Niezwykły blask i łatwość czyszczenia powierzchni są wynikiem wnikliwych badań technologicznych mających na celu zagwarantowanie trwałości w czasie. To produkty z najwyższej półki.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL DREAM producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.