Katalog
Katalog (9.38 MB)

Projekt Marvel inspirowany jest szlachetnymi marmurami. Blask i wyrazista moc naturalnego marmuru stają się czystą substancją projektu do spersonalizowania każdej przestrzeni, tworząc ponadczasowe i nowoczesne aranżacje.

Kolekcja MARVEL EDGE to Interpretacja naturalnego marmuru w sposób autentyczny, wykraczający daleko poza ceramiczny realizm repliki. Poprzez kolorystykę, dekory, formaty i wykończenia powierzchni sprawiono, że jest wyrazistym elementem współczesności.

Asortyment kolekcji płytek MARVEL EDGE doskonale sprawdza się na ścianach łazienkowych, parawanach czy ściankach działowych. Złote wstawki dodatkowo wzbogacają piękną powierzchnię płytek, nadając każdemu pomieszczeniu luksusu i ekskluzywności.

Uderzający realizm graficzny Marvel Edge tworzy harmonijne i doskonale skoordynowane środowiska, które odzwierciedlają wyrafinowany styl. Możliwość wyboru wśród wielu kombinacji pozwala na konfigurację przestrzeni według własnego, bardzo osobistego stylu.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL EDGE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.