Katalog
Katalog (8.79 MB)

Intensywne żyłki, naturalne cieniowanie i wyrafinowana estetyka. Powierzchnie płytek porcelanowych z kolekcji Marvel Pro wiernie i z precyzją odwzorowują szczegóły oryginalnych marmurów – to głębia kolorów i bogactwo szaty graficznej. Wykończenie na wysoki połysk przypomina świetlistość lekko postarzanych błyszczących marmurów.

Kolekcja oferuje staranny wybór sześciu naturalnych marmurów. Czysta biała powierzchnia z szarymi żyłkami zestawionymi z ciepłymi tonami, w tym beżem bogatym w delikatne odcienie. Kolekcję uzupełniają dwa trawertyny (skała osadowa) i ciemny francuski marmur w odcieniach od brązu po głęboką czerń wysadzany białymi zdobieniami. 

Białe płytki ścienne mają olśniewającą powierzchnię, która odwzorowuje głębię prawdziwego marmuru. To eleganckie i zarazem praktyczne ściany - powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na plamy i środki chemiczne, nie zmienia się z upływem czasu.

Gama formatów Marvel Pro jest kompletna, co pozwala na projektowanie z maksymalną wszechstronnością. Efekt marmuru doskonale pasuje do dużych przestrzeni jak wnętrza komercyjne i mieszkalne oraz najbardziej ekskluzywnych wellness czy łazienek.

Seria MARVEL jest wynikiem starannych badań estetycznych, mających na celu wydobycie wizualnej mocy oryginalnych marmurów. Kształty i dekoracje zwielokrotniają potencjał personalizacji przestrzeni, aby lepiej odzwierciedlać zarówno gust mieszkających w nich osób, jak i najnowsze trendy stylistyczne.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL PRO producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.