zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy
Katalog
Katalog (4.01 MB)

Kolekcja płytek Marvel Shine jest inspirowana białym marmurem - włoska tradycja artystyczna. 

Cztery łagodne odcienie najlepszych odmian marmurów Calacatta i Statuario wyróżniają się jasnym białym tłem. Powierzchnia poprzecinana jest  ciepłymi lub chłodnymi żyłkami (w zależności od odmiany marmuru). 

Kolekcje Marvela od lat wyznaczają standardy dla płytek ceramicznych o wyglądzie marmuru. W celu dalszego rozszerzenia asortymentu firma Atlas Concorde skorzystała z pomocy firmy SAVEMA, wieloletniego lidera w branży marmurowej. Kontrahent udostępnił całe swoje doświadczenie przy wyborze najczystszych i najcenniejszych białych marmurów do wykorzystania jako źródło inspiracji dla tej kolekcji.

Szeroki wybór dekoracji pozwala zaaranżować każde pomieszczenie. Mozaika scenic odtwarza efekt bookmatch nawet na zakrzywionych powierzchniach, a delikatne płytki podłogowe i ścienne podkreślają intensywną biel powierzchni z nutami kolorów i metali szlachetnych.

Wykończenie w połysku wydobywa świetlistość płytki i odwzorowuje delikatne nierówności oryginalnego marmuru. Idealne nadaje się do pomieszczeń komercyjnych. Matowe wykończenie zapewnia doskonałe parametry techniczne. Wykończenie silk zapewnia płytkom ceramicznym niespotykane dotąd wrażenia dotykowe – jedwabiste i miękkie.

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji MARVEL SHINE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.