Katalog
Katalog (7.00 MB)

Kolekcja płytek NID inspirowana jest esencją naturalnego dębu w jego czystości, która następnie wyraża się w eleganckiej, wyrafinowanej, współczesnej i wszechstronnej gamie kolorystycznej.

Surowy wygląd podkreśla istotę dębu, dzięki czemu kolekcja idealnie nadaje się do projektowania autentycznych przestrzeni. To kolekcja wszechstronna – idealnie łączy się z materiałami o wyglądzie kamienia i betonu (tzw. stone look), a także z wszelkimi akcentami kolorystycznymi.

W dzisiejszych trendach aranżacyjnych często pożądana jest przytulna i przyjazna atmosfera. Kryteria te dotyczą wystrojów domowych, ale też takich jak choćby obszary wellness. Zrównoważona elegancja gresu dębowego znajduje swój maksymalny wyraz w takich projektach stawiając na autentyczność i naturalność.

Oprócz wielu porcelanowych dekoracji, w tym klasycznych motywów, takich jak jodełka i tatami, w serii dostępne są także trójwymiarowe ceramiczne płytki ścienne z efektem drewna.

Kolekcja NID obejmuje również outdorowe płytki porcelanowe o grubości 2 cm, aby sprostać technicznym i projektowym potrzebom architektonicznym. 

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji NID producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń. 

    Wycena indywidualna
    Brak w magazynie