Katalog
Katalog (11.30 MB)

Kolekcja płytek NORDE to seria bogata graficznie i kolorystycznie połączona z realizmem oryginalnych kamieni – spektakularny efekt wizualny na najwyższym designerskim poziomie. Piękne porcelanowe płytki podłogowe i ścienne imitujące kamień tworzą podłoże idealne do aranżacji wnętrz we współczesnym stylu.

Dokładność i wierność w interpretacji detali oryginalnego materiału to szczególny atut kolekcji, w wyniku którego powstał produkt, który wyróżnia się różnorodnością odcieni, trójwymiarową fakturą, magią kolorów i bogactwem graficznym każdego detalu.

Norde to inspiracja kwarcytami składającymi się prawie w całości z kwarcu i małych ilości innych minerałów. To płytki dedykowane do powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Kolekcja skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i elegancję. Zobacz film promocyjny by zrozumieć unikatowość tej serii. 

Aby dowiedzieć się więcej o płytkach z kolekcji NORDE producenta ATLAS CONCORDE pobierz katalog. W przypadku pytań napisz do nas lub zadzwoń.

   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie
   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie
   Wycena indywidualna
   Brak w magazynie